anadolu yakası escort

Zeki Müren Müzikleri

Esnaf Haber TV

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde şok

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde iki kişi intihar girişiminde bulundu. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. İntihar girişimi nedeniyle köprüde trafik yoğunluğu yaşanırken, ekiplerin ikna çalışmaları devam ediyor.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde şok
174
21 Kasım 2020 - 11:35

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde 2 kişi intihar girişiminde bulundu. Olay yerine çok sayıda ekip sevk edilirken, intihar girişiminde bulunan vatandaşları ikna çalışmaları devam ediyor.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde sabah saatlerinde 2 kişi köprünün demir korkuluklarına çıktı. Olayı gören vatandaşlar durumu ekiplere bildirirken, olay yerine çok sayıda sağlık ve polis ekibi sevk edildi.Ekipler, intihar girişiminde bulunan şahısları ikna edebilmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Medyaya yansıyan görüntülerde şahıslardan birinin demir korkuluklar üzerinde durduğu görülürken, diğerinin ise deniz tarafına geçerek demirliklere tutunduğu görüldü.

TRAFİKTE YOĞUNLUK OLDU

Öte yandan köprüde yaşanan hareketlilik trafiği olumsuz şekilde etkiledi. Köprü üzerinde ve köprüye çıkan yollarda yoğun bir trafik olduğu bilgisine ulaşıldı.

marmaris tekne turu

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. EsnafHaberTV.com