anadolu yakası escort

Zeki Müren Müzikleri

Esnaf Haber TV

DEĞERLERİMİZ

HABERİN USTASIYIZ
İnsanın mutluluğu için çalışmıyor muyuz her birimiz!

Cevheri ateşin içinde şekilden şekle sokan ustanın bilek gücü, altına şekil veren ustanın kılı kırk yaran titizliği, saat ustasının binlerce parçayı yekvücut edip zamanı dize getirmesi, dokuyucunun ilmek ilmek dokuduğu kilimi hizmete sermesi, terzi ustasının bir top kumaştan bedene uygun elbise çıkarması ne ise bir muhabirin, yazarın bilgiyi işlemesi, bezemesi ve insanlığa sunması aynı mahareti gerektirmez mi?

Zoru kolaylaştırmak, imkansızı kolay kılmak, uzağı yakınlaştırmak; ağız tadını, göz zevkini, bilgiyi güçlendirmek, sürekli hale getirmek değil mi amacımız ?

Bu nedenle usta kalemler, yetişmiş haberciler, gündemin nabzını tutanlar, beyaz kağıda sürülmüş sütle yazılmış yazıyı ayırt edebilen fikir ustaları artık Türkiye’nin yeni ekonomi portalı www.esnafhabertv.com adresindeler…
Ahilik geleneğinin birikimlerini ön planda tutmak; doğru kaynaktan doğru bir anlatımla kaliteli, özgün ve farklı bir internet haberciliğiyle karşınızdayız.

Biz haberciliği yalnız ve yalnız doğruya inanan ve ekmek mücadelesini bu uğurda yapan en küçük ekonomik üretim merkezi esnaf ve sanatkardan ihracatçımıza kadar bütün çarkları bütünlük içinde işleyen ekonomiğin aktörleri, beyaz-mavi yakalıları, iş önlüklü, tulumlu insanlarıyla yapacağız.

Biz zamana, emeğe ve üretime tanık olduğumuz gibi bilginin paylaşılmasına da tanıklık edeceğiz.
Bizim ilgi alanımız; emek, üretim, istihdam, adil paylaşımdır. Hedefimiz kalkınmayla, medeniyet yarışında al yıldızlı bayrağımızı en yüksekte dalgalandırmaktır.

www.esnafhabertv.com sizin aynada yansıyan yüzünüz, yankılanan sözünüz, gören gözünüz olacak…

 

 

 

 

marmaris tekne turu

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. EsnafHaberTV.com