Zeki Müren Müzikleri

Esnaf Haber TV

Ermenistan-Azerbaycan Savaşı ABD Jet Sosyetesini Karıştırdı

Filistin asıllı Amerikalı Gigi Hadid ve Bella Hadid kardeşler, Ermeni asıllı Kim Kardashian’ı Ermenistan’a destek veren sözlerinin ardından sosyal medya hesaplarından sildi.

Ermenistan-Azerbaycan Savaşı ABD Jet Sosyetesini Karıştırdı
1.051
13 Ekim 2020 - 22:48

Ermeni kökenli ABD vatandaşı Kim Kardashian, Ermenilerin Dağlık Karabağ’da saldırıya uğradığını iddia etmiş ve Türkiye ile Azerbaycan’a karşı yaptığı açıklamalarıyla tepki çekmişti. Kardashian daha sonra ise Ermenistan’a 1 milyon dolarlık bağış yaptığını duyurmuştu.

Konuşulanlara göre; Kardashian’ın bu açıklaması sonrasında babaları Filistin kökenli olan Bella Hadid ve Gigi Hadid, Kardashian’ı sosyal medya hesaplarından sildi. Hadid kardeşler, Kardashian’ın diğer kardeşlerini takip etmeye devam ediyor.“MÜSLÜMAN OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM”

Bella Hadid daha önce, Müslümanlık ve ABD Başkanı Donald Trump’ın Müslüman ülkelere getirdiği “vize yasağı” hakkında açıklamalarda bulunmuş ve “Müslüman olmaktan gurur duyuyorum” demişti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. EsnafHaberTV.com