anadolu yakası escort

Zeki Müren Müzikleri

Esnaf Haber TV

Esnafa Siftah Parası Tartışması

Esnafa Siftah Parası Tartışması
1.169
17 Kasım 2020 - 11:00

AK Parti Gençlik Kolları Pamukova İlçe Başkanlığı, dün, esnafa “siftah parası” olarak 1 TL dağıttı. 1 TL ile birlikte esnaflara dağıtılan ve AK Parti Gençlik Kolları Pamukova İlçe Başkanlığı imzalı mektupta ise şu ifadeler yer aldı:

* Bir maldan yapılan ilk satış, günün ilk alışverişi. Günün ilk satışından kazanılan ve günün devamında bereket getirdiğine inanılan paradır.

* Geleneğimizde ‘siftah parası’ olarak ve unutulmaya yüz tutmuş bu değerimizi Ak Parti Gençlik Kolları Pamukova İlçe Başkanlığı olarak siz değerli esnafımıza bu sabah yeniden yaşatmayı hedefliyoruz.

* Gününüz bereketli, kazancınız daima helal yoldan olsun.

“ÖNCE ASKIDA EKMEK, ŞİMDİ 1 LİRALIK SİFTAH”

Duruma tepkisini dile getiren CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Önce askıda ekmek, şimdi 1 liralık siftah. Sakarya’nın Pamukova ilçesinde AKP Gençlik Kolları esnafa ‘’siftah parası” olarak 1 TL dağıttı. Esnafı ekmeğe muhtaç eden de, arkasından dalga geçen de kendileri” dedi.

marmaris tekne turu

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. EsnafHaberTV.com