Ali Karaca Haberleri

Ali Karaca Haberleri

Pazarcı Esnafının Başkanın'dan Reçete Var?

Moderatörlüğünü Usta Gazeteci Fehmi Çalmuk‘un yaptığı Politik Adam programına katılan Türkiye Sebzeciler-Meyveciler ve Pazarcılar Federasyonu Başkanı Ali Karaca iddialı bir söylemde bulundu. ‘’Gidin marketten 1 haftalık alışveriş yapın,1 haftalıkta pazardan alışveriş yapın yazın bir kenara fiyatları karşılaştırın. Cebinizde en az 800 TL kalmazsa ben istifa ederim’’ diyen Karaca vatandaşı pazara davet etti.

Ali Karaca'dan Kuru soğan Tepkisi

Geçtiğimiz günlerde Yayın yönetmenimiz Fehmi Çalmuk ’un www.politikadam.com internert sitesinde yayınladığı " Mücahid Şaşani" başlıklı yazısında soğanın pahalılığından da bahsetmesi üzerine, Türkiye Sebzeciler Meyveciler Seyyar Pazarcılar Federasyonu Başkanı Ali Karaca dan ‘Maliyetler bu kadar artmışken vatandaş hala 3 liraya soğan satılmasını bekliyor, zararımızı kimse anlatmıyor’ diye tepki geldi.

Ali Karaca YenidenGenel Başkan

Türkiye Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu Başkanlığı seçimini 22 oy farkla Ali Karaca kazandı.

ENFLASYON VE DOLAR KURUNDAKİ HAREKETLİLİK PİYASALARIN RİTMİNİ DEĞİŞTİRDİ

Moderatörlüğünü usta gazeteci yazar Fehmi Çalmuk'un yaptığı BBNTÜRK TV’de yayınlanan Politik Adam programında Türkiye Tarım, Hayvancılık ve Arıcılık Federasyonu (TAHAP) Genel Başkanı Mustafa Sarıoğlu, Ekonomi Muhabirleri Derneği Genel Başkanı Turgay Türker ile (TÜSPAF) Türkiye Sebzeciler Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu Genel Başkanı Ali Karaca önemli açıklamalarda bulundu.

Esnafları Buluşturan Düğün , Allah Mesut Etsin..

Türkiye Sebzeciler Meyveciler Seyyar Pazarcılar Federasyonu Başkanı Ali Karacan'ın oğlu Fırat Karaca bir ömür mutluluğa "evet" dedi.

Pazarcı Esnafı Arife Günü Açık Olmak İstiyor

Pazarcı esnafı, semt pazarlarının haftanın iki günüyle birlikte arife günü de açık olmasını istiyor.

Pazarda Virüs mü Satıyorlar?

Bilim insanlarının, açık havada kurulan pazarların marketlere oranla daha az bulaş riski taşıdığını söyledikleri halde, yetkililerin bu uyarıları dikkate almamasının tüketiciye ve esnafa yapılan kötülük olduğu iddiasındalar.

Pazarlar Neden Kapalı, Marketler Neden Açık?

BBN Türk Televizyonunda yayınlanan ve moderatörlüğünü Usta Gazeteci Fehmi Çalmuk’un yaptığı Politik Adam programının bu haftaki konuğu Ali Karaca esnafın yaşadığı sıkıntıları değerlendirdi.

'Pazarlar tam zamanlı faaliyete geçmeli'

TESK Başkanı Palandöken, hafta içi günlerde akşam 21.00’den sonra ve hafta sonları tam zamanlı olarak uygulanan sokağa çıkma yasağı sebebiyle pazarcı esnafının zor günler geçirdiğine işaret ederek hükümete çağrıda bulundu.

Yavaş'a Büyük Suçlama

Karaca,Yavaş'a "Bizim üzerimizden kimsenin çıkar sağlamasına müsaade etmem" dedi.

Kaldırımlar Peşkeş mi Çekildi?

Pazarların, Türkiye’nin her kesimine hitap ettiğini söyleyen Türkiye Sebzeciler Meyveciler Seyyar Pazarcılar Federasyonu Genel Başkanı Ali Karaca, devletin pazarcılara maddi anlamda destekte bulunduğunu ancak belediyelerin esnafa zarar verdiklerini söyleyerek sitem etti.

Ali Karaca'nın Yerel Yönetim İsyanı

Pazarların, Türkiye’nin her kesimine hitap ettiğini söyleyen Ali Karaca devletin, pazarcılara maddi anlamda destekte bulunduğunu ancak belediyelerden herhangi bir destek göremediklerini açıkladı.