Olur Mu Haberleri

Olur Mu Haberleri

Asgari Ücret'e yüzde 50 zam olur mu?

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, asgari ücret konusunda hayali değil gerçekçi olmak gerektiğini söyledi.

Erdoğan: Uygun vakitte teröristlerin tepesine bineceğiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suriye'ye kara harekatı gündemdeyken önemli açıklamalar yaptı. Pençe-Kılıç Harekatı kapsamında ''kara harekatı yakın'' mesajı veren Erdoğan, ''Uçaklarla, toplarla, SİHA'larla yaptığımız operasyonlar sadece başlangıçtır. Bizim için en uygun olan vakitte karadan da teröristlerin tepesine bineceğiz. Tel Rıfat, Münbiç ve Ayn el-Arab gibi çıbanbaşı yerlerden başlayacağız'' dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Esad ile görüşme olur mu?'' sorusuna ''Olabilir. Siyasette küslük olmaz'' yanıtını verdi. Erdoğan, Sisi ile de ikinci bir görüşme yapabileceğini ancak tarihinin belli olmadığını söyledi. Cumhurbaşkanı, Düzce'deki 5,9'luk depreme ilişkin de ''Vahim bir yıkım ve kayıp ile karşılaşmadık'' diye konuştu.

İstanbul'da fiyat tartışması: 15 liraya lahmacun olur mu?

Türk mutfağının sevilen lezzetleri arasında yer alan lahmacunda ilçelere göre fiyat değişimi dikkat çekti.

Esnafa 'kör müsünüz' diyen bir belediye başkanı olur mu?

İYİ Partili Usta: Son günlerde, Büyükşehir Belediyesi sürekli yanlış işlerle gündeme geliyor. Şehidin yanına defnedilmek istenen şehit ailesinden 20 bin lira bedel isteyen Büyükşehir Belediyesi, kendi memnuniyet kamu araştırması için 214 bin lira veriyor; vatandaşa, esnafa kör müsünüz, görmüyor musunuz? Diyen bir belediye başkanı anlayışı var.

Hatalı Basılan Para Umut Olur mu?

Eline geçen paranın önce sate olduğunu düşünen  Ahmet Uçar  hatalı basım için şimdi kolleksiyonerleri bekliyor. Pandemi döneminde hatalı basılan bankonat anlayılanumut oldu. 

Esnafa, Haciz, Küfür Bir de Biber Gazı

'Gece yarısı haciz olur mu' demeyin ? bal gibi oluyor. Pandemi derken, haciz üstüne küfür bir de biber gazı...

Kısıtlama da Esnafı Dolandırdılar

Bu da olur mu demeyin? Dolandırıcıların türlü türlü huyları, metotları var. Ancak olan yine esnafa oldu..

Dolar Düşünce Zam Olur mu?

Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu Genel Başkanı Bendevi Palandöken Döviz kurlarının yükseldiği dönemlerde A’dan Z’ye tüm ürünlere çok hızlı bir şekilde zam yapanların döviz düştüğü zaman aynı hızla indirim yapmadığını söyledi

Nöbetçi Berber Olur Mu ?

Çarpmayan kalp olur mu?