anadolu yakası escort

Zeki Müren Müzikleri

Esnaf Haber TV

AA Enerji – Kalorimetre Okuma ve Paylaştırma

AA Enerji – Kalorimetre Okuma ve Paylaştırma
22.283 Okundu
26 Ekim 2019 - 16:54
Firma YetkilisiHasan KASA
Yetkili Telefon0505 759 16 56
Telefon0312 911 06 48
Faks0312 911 06 48
Web Sitesihttps://aaenerji.com
E-Postainfo@aaenerji.com
Firma AdresiEti Mah. Toros Sok. No:33/14 Çankaya / ANKARA
İl / İlçeAnkara / İstanbul
SektörlerAraştırma / Bilişim

Türkiye’de kalorimetre ilk kullanılmaya başladığında sayaçların yöneticiler tarafından tek tek okunarak kanuni olarak paylaştırılmasının çok zor olduğunu fark ettik.
Yöneticilerin işlerini kolaylaştırmak için sayaçları tek bir kablo ile bağlayarak endeks değerlerini bir çevirici ve yazılım vasıtası ile bilgisayara aktararak kolayca paylaştırılmasını sağladık. Ancak yöneticilerin sık sık değişmesi, sayaçların arızalanması (pil tükenmesi, tıkanma) bu sistemi sürdürülemez kılmıştır.

Günümüzde Yapay zeka, makine öğrenmesi, Endüstri 4.0 gibi kavramlar tartışılırken, sayaç okuma ve paylaştırma sisteminin en doğru nasıl yapılabileceği konusunda çalışmalar yaptık. Emsalsiz bir yazılım olan Okuizle.com platformu ortaya çıktı. Okuizle.com platformu sayesinde binanıza tek seferlik kurulumdan (mbus+gsm modem) sonra size sadece yaptığımız adil paylaşımı telefondan, bilgisayardan kontrol etmek kalır.

Bu konuda en doğru ve sürdürülebilir olan sistemdir. Çünkü modem (gsm) vasıtası ile uzaktan zahmetsizce binalardan ayda 4 (Dört) kez toplanan endeks verileri web üzerinde akıllı yazılımlar tarafından analiz edilerek adil ve şeffaf bir şekilde paylaştırılmaktadır. Sistemin kuruluşu esnasında karar defterinize alınan kararların doğrultusunda işlem yapılarak bu kararların dışına çıkılması mümkün değildir. Sistemimiz size sayaç arızasında, kapatılan vanalar da , görevlinin ısınma giderine nasıl katılacağı konusunda seçenekler sunar ve karar defterinde aldığınız kararlar doğrultusunda bu işlemleri sürekli gerçekleştirir. Her hangi bir cezaya maruz kalmamanız için sistemimiz binanızda muayene süresi yaklaşan sayaçları tespit ederek yöneticinizi haberdar eder. Cep telefonu hattı (GSM) ile otomatik olarak okunduğu için binanıza bilgisayar, yazıcı vs almanıza ihtiyaç yoktur. İsterseniz bildirimler size e-mail veya sms ile de gönderilebilmektedir. Güçlü alt yapımız teknolojinin tüm imkanlarından faydalanmanızı sağlar.
Her hafta siz tüketiminizi internet üzerinden kontrol ederken bizde ay ortasında dairelerin tüketimleri incelenerek sayaç arızası veya dairedeki enerji kaçağını (aşırı tüketim) yönetici ile paylaşıp gerekli önlemlerin zamanında alınmasını sağlamaktayız.

Komşular arasında hak geçmemesi bizim içinde en hassas konudur.

 

AA Enerji – Kalorimetre Okuma ve Paylaştırma
Hasan KASA
Elektronik Mühendisi
0505 759 16 56

SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR
marmaris tekne turu

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. EsnafHaberTV.com