anadolu yakası escort

Zeki Müren Müzikleri

Esnaf Haber TV

ESGİMTAŞ A.Ş.

ESGİMTAŞ A.Ş.
837 Okundu
26 Nisan 2019 - 12:51
Firma Yetkilisiesgimtaş
Yetkili Telefon0(312) 310 32 52
Telefon0(312) 310 32 52
Faks0(312) 310 09 59
Web Sitesiesgimtas.com.tr
E-Postaesgimtas@esgimtas.com.tr - info@esgimtas.com.tr
Firma Adresiİvedik OSB Mah. 2224. Cadde Teknopark Ankara No:1 C Blok Kat: 12 İç Kapı No: 1216 06378 Yenimahalle- ANKARA
İl / İlçeAnkara
SektörlerBilişim

1976 yılında kurucu genel başkanımız rahmetli Kasım ÖNADIM’ın gayretleri ile kurulmuş olan ESGİMTAŞ A.Ş.’nin temel misyonu esnaf ve sanatkarımıza ucuz hammadde ve malzeme temin ederek üretimi desteklemek, üretilen mal ve hizmetlerin yurtiçi ve yurtdışında satış ve pazarlanmasını sağlamaktır
Bugüne kadar yapmış olduğu faaliyetler hepimizin malumudur.Misyonu doğrultusunda esnaf ve sanatkarımızın ihtiyacı olan makine ve malzemeler,büyük gayretler sarf edilerek temin edilerek esnaf ve sanatkarlarımıza ülkemizin dört bir yanına ulaştırılmıştır.
Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri ile Esnaf Odalarının bilgisayar,yazıcı ve program ihtiyaçlarını yine şirketimiz tarafından temin edilmiş, bu konularda eğitim seminerleri tertip edilmiş ve teşkilatımızın teknolojinin imkanlarından yararlanması sağlanmıştır.
Kampanyalar tertip edilerek, teşkilatımız ile yönetici ve çalışanlarımızın uygun şartlarla otomobil ve ticari araç sahibi olmaları yine şirketimiz tarafından sağlanmıştır.
Yukarıda ana başlıkları ile saymış olduğumuz faaliyetlerimiz çok önemli faaliyetler olmakla birlikte yeterli olmadığının bilinci içerisindeyiz.Esnaf ve Sanatkarımızın ürettikleri mal ve hizmetlerin uluslararası ticaretinin ve pazarlanmasının sağlanması, esnaf ve sanatkarlarımızın hak ettiği yere ulaşabilmesi için hayati derecede önem arz etmektedir.
Bu inanç ve sizlerden aldığı destekle Yönetim Kurulumuz, ESGİMTAŞ A.Ş.’nin teşkilatımıza ve misyonuna yaraşır büyüklükte bir şirket haline getirilmesi amacıyla TESKOMB’da ve TESKOMB VAKFI’nda yapılan yeniden yapılandırmanın şirketimizde de yapılması gerektiğine karar vermiş ve şirketimizin zamanın şartlarına uyum sağlayabilecek genç ve dinamik kadrolarının oluşturulması için çalışmalara başlanılmıştır.
Hedefimiz TESKOMB,ESGİMTAŞ ve TESKOMB VAKFI ile müşterek olarak esnaf ve sanatkarlarımızı el ele gönül gönüle durmadan yılmadan çalışarak hak ettiği yere taşımaktır.
Sizlere söz verdiğimiz gibi ESGİMTAŞ A.Ş. yaptığı hizmetlerle, gösterdiği faaliyetlerle herkes tarafından bilinen ve parmakla gösterilen bir kuruluş haline gelecektir.

Esnafı bilgisayar sistemleri ile donattık,
(Esnaf Kefalet Kooperatifi, oda ve üst birliklerin bilgisayar sistemlerini, yazıcı, faks, network, telefon, internet alt yapılarını kurduk)

Tek düzen muhasebe sisteminin alt yapısını hazırladık,
Tek düzen muhasebe sistemi ve işleyişi, hesap planlarının, muhasebe fişlerinin, yasal defterlerin düzenlenmesi, yıl sonu kapanış işlemleri, mali tabloların hazırlanması vb. konularda Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi personellerine düzenli eğitimler verilerek muhasebe sistemlerinin sağlıklı bir şekilde yürütülmesi sağlandı.)

Personel yönetimi ve ücret bordrolama sistemlerini hazırladık,
EKK, Oda ve üst birliklerde çalışan personel ve yönetim kurulu üyelerinin kayıtlarının bilgisayar ortamında aktarılarak, ücret hesaplamalarında mevzuatlara uygun olması, yasal bordro, bildirge, liste ve dökümlerin bilgisayar ortamında hızlı ve doğru bir şekilde hesaplanması sağlandı. Yine EKK ve oda elemanlarına yönelik düzenli eğitimler verildi. Programlar sürekli olarak SSK ve vergi mevzuatlarına göre güncellendi. Güncellenen programlar kullanıcılarımızın hizmetine sunuldu.

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatiflerini Program İşleyişlerini Tekdüzene Çevirdik,
Esnaf Kefalet Kooperatifi ortaklarının tüm işlemleri bilgisayar ortamına aktarılarak, ortaklara ait tüm işlemlerin bilgisayar ortamında hatasız ve hızlı bir şekilde yapılmasına olanak sağladık. Program sayesinde EKK.’lerin işleyişine bir standart getirerek hızlı ve etkin bir yönetim anlayışının oluşmasını sağladık. Mevzuatlardaki değişiklikleri ve yeni uygulamaları aynı anda programlara aktararak kullanıcılarımızın hizmetine sunduk.

Danışmanlık ve Destek Hizmetleri
En uygun teknolojik alt yapı ve sistemlerin belirlenmesi, kurulması ve işleyişi için gerekli olan her türlü danışmanlık ve destek hizmetlerini vermekteyiz. Tüm hizmetlerimiz yerinde veya telefon, internet gibi araçlar kullanılarak esnafın hizmetine sunulmaktadır.
Esnafların bir kuruluşu olarak öncelikli olarak Esnaf kefalet kooperatifleri ve ortakları ile odalar ve üyelerine en kaliteli hizmeti verme anlayışındayız. En ileri teknolojileri sunmamız ve sürekli eğitimlerimiz ile gelişimin her aşamasında tüm süreçleri sizlerle birlikte yaşamaktayız. Bilgi ve birikimlerimizi sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Düşük maliyetli malzeme teminatı ve Hizmet verildi.
Bilgisayar Bölümü olarak Bilgisayar, yazıcı, ups, oem, faks, fotokopi vb. ürünleri ithalatçı firmalardan temin etmek suretiyle doğrudan müşterilerin hizmetine sunduk. Bu işlemi yaparken düşük kar marjları ve serbest piyasa fiyatları göz önünde bulundurularak yapıldı. Aynı zamanda müşteri hizmetleri aksatılmadan yapıldı. Bilgisayar piyasasında Windows kurulum ücretleri teknik servislerce 20 $ gibi rakamlara yapılırken bizler kooperatif, oda ve birliklerimize bunları yansıtmadık. Hiçbir zamanda şirketimizden kaynaklanan sorunlar nedeniyle müşterilerimizin işleri aksatılmadı. En uzak bölgelere dahi gidilmesi gerektiğinde 24 saat içerisinde hizmet verildi. Fakat öyle durumlar söz konusu oldu ki müşteriler muhasebesinde veya kullandığı diğer programlarda kullanıcı hataları veya yetersizliklerinde dahi personel istendi. Örnek verirsek Hesap planında detay hesabını açtığı ve çalıştırdığı hesabın muavinin silmek için personel istendi. Donanım olarak bilgisayarım çalışmıyor diyen bir müşterinin elektrik sigortası attığından dolayı bilgisayarım çalışmıyor diye personel istendi. Program olarak bizler sistemleri kurduğumuzda ve periyodik olarak yapmış olduğumuz seminerlerde program eğitimlerini veriyoruz.Bu herhangi bir firmadan program alındığında müşteri yerine gitmeyi bırakın eğitiminden dahi ücret talep etmekte. Biz bunların hiç birisini müşterilere yansıtmadık.
Bu güne kadar şirketimizin bilgisayar bölümü olarak müşteri sayımız 1300’ adet civarında bu rakam firmalar genelinde küçümsenmeyecek kadar fazla bunların desteğini sağlamak ve sorunsuz çalıştırmak takdir edersiniz çalışmakla ve özveriyle yapılıyor.

 

SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR
marmaris tekne turu

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. EsnafHaberTV.com