anadolu yakası escort

Zeki Müren Müzikleri

Esnaf Haber TV

Hoton Yapım Yayıncılık Organizasyon Tanıtım San. ve Tic. Ltd. Şti.

Hoton Yapım Yayıncılık Organizasyon Tanıtım San. ve Tic. Ltd. Şti.
22.119 Okundu
17 Mart 2019 - 17:52
Firma YetkilisiFiehmi Çalmuk
Yetkili Telefon 538 483 25 53
Telefon473 11 63
Faks473 11 63
Web Sitesihotonmedya.com
E-Postahotonmedya@hotonmedya.com
Firma Adresi1315 cadde Can apt No:7/1 Aşağıayrancı
İl / İlçeAnkara

Hoton Yapım, Yayıncılık, Organizasyon, Tanıtım Sanayi ve Ticaret Limited. Şirketi 2 Aralık 2016 tarihinde Gazeteci-Yazar Fehmi Çalmuk tarafından kuruldu. Şirket ismini çoğunluğu Moğolistan’da yaşayan Müslüman Türk boyu olan Hoton Türklerinden alıyor.

Çalmuk, belgesel ve prestij kitabını yayımlayana kadar Hoton Türkleri yalnızca tarihçiler ve akademisyenler tarafından biliniyordu. Gökkuşağı yalnızca kıyafetlerine değil, yaşam biçimlerine de yansımış olan Hoton Türklerinin yüzyıllardır süre gelen doğa ile iç içe yaşamları ve insanlığa, dostluğa, başarıya açık hayat anlayışları, insanı merkeze alan çalışma azimleri, yüzyılların eskitemediği sıcak tebessümleri Hoton Medya’nın kuruluş felsefesi oldu.

 

Hoton Medya’nın sacayaklarını oluşturan, Yapım, Yayıncılık, Kurumsal İletişim, Sosyal Medya, Organizasyon, Tanıtım ve Araştırma Hizmetleri, Hoton Haber Ajansı olarak faaliyet gösteriyor.

SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR
marmaris tekne turu

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. EsnafHaberTV.com