anadolu yakası escort

Zeki Müren Müzikleri

Esnaf Haber TV

NosyFox – Meraklı Tilki Yayınları

NosyFox – Meraklı Tilki Yayınları
34.322 Okundu
15 Ağustos 2019 - 9:07
Firma YetkilisiAhmet Menşekkaya
Yetkili Telefon
Telefon
Faks
Web Sitesihttp://nosyfox.com
E-Postainfo@nosyfox.com
Firma AdresiÇankaya / Ankara
İl / İlçeAnkara / İstanbul

Nosy Fox – Meraklı Tilki Yayınları
Meraklı Tilki Yayınları, hem doğu edebiyatında hem de batı edebiyatında yer bulan fabl türünü, günümüz teknolojileriyle yeniden yorumlayarak, çocuklarımızın hizmetine sunmayı misyon edinmiştir.

Meraklı Tilki Yayınları Çocuk Grubu olarak, hayat başarısı ve akademik başarının genetik olmadığına, küçük yaşta kazanılan doğru becerilerle gelişebileceği gerçeğinden hareketle, çocuklarımızın çok sevdiği hayvan ve bitki hikayeleriyle öğrenmelerini sağlamak temel hedefimizdir.

En güzel kitapları çocuklarımıza ulaştırmak için pek çok meslek insanlarıyla çalışıyoruz. Önce bir pedagog ekibi tarafından çocuklarımızın ihtiyacı olan konular belirlenerek, bu konuları onların seveceği kitaplara dönüştürmek için, editör, yazar, çizer, grafiker, pedagog, öğretmenden oluşan bir komisyon bir araya gelerek yazıyor, çiziyor, heyecanla ve şevkle üretiyorlar.

Meraklı Tilki Yayınları olarak bu şekilde çalışarak, çocuklarımızın küçük yaştan itibaren onları başarıya götürecek; azim, duygularını yönetme, Başarılardan ilham alma, zorluklarla baş etme, yaratıcılık,  yeniliklere uyum sağlama gibi temel beceriler kazanmasını sağlayacak yayınlar çıkarıyoruz.

Yayınladığımız kitapları, çocukların kişilik kazanması hedefiyle, hayal gücünü ve yaratıcılığını geliştirecek şekilde seçiyor ve hazırlıyoruz.

Çocuklarımız için yayın hazırlamaktan çok mutluyuz. Kitaplarımızı okuyan çocuklarımızın içlerindeki heyecanı, gözlerindeki ışıltıyı, yüzlerindeki gülümsemeyi görmek bizim için en büyük hediyedir. Hele hele onların büyüdüklerinde, birer bilim adamı, yazar, mühendis, doktor vs. olduklarını görmek bizim için en büyük ödüldür.

Aramıza hoş geldiniz….

SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR
marmaris tekne turu

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. EsnafHaberTV.com