anadolu yakası escort

Zeki Müren Müzikleri

Esnaf Haber TV

www.secaloku.com

www.secaloku.com
332 Okundu
04 Nisan 2019 - 10:32
Firma Yetkilisiİbrahim Altuncu
Yetkili Telefon
Telefon0312 211 00 90
Faks0312 211 00 90
Web Sitesisecaloku.com
E-Postailetisim@secaloku.com
Firma Adresi Gazi Mahallesi, Alkut Sk. 8/1, 06560 Yenimahalle/Ankara
İl / İlçeAnkara
SektörlerWeb Tasarım

Alef Tanıtım Ltd. Şti. olarak tanıtım ve yayıncılık sektörlerinde 20 yılı aşkın sürede edindiğimiz deneyimi elektronik ticaret platformuna taşıma kararıyla kurduğumuz SECALOKU.com bir online kitap satış sitesi projesidir.

Yüzlerce farklı yayınevinin binlerce seçkin eserini, ders kitaplarını, özel yayınları, elektronik kitapları, cd ve müzik albümlerini bir arada bulabileceğiniz SECALOKU.com en uygun fiyatı sunmak için maksimum gayret gösterecek şekilde kurgulanmıştır. Yayınevleri ile yaptığımız özel anlaşmalar sayesinde ek maliyetleri en alt seviyeye indirerek kitapları okuruyla en uygun fiyatlara buluşturmayı hedeflemekteyiz.

Ayrıca SECALOKU.com tedarikçilerine dönük geliştirdiği avantajlı ödeme sistemi sayesinde güçlü bir ilişki oluşturmayı hedeflemektedir. Çok kısa zaman içinde tedarikçilerimiz bu ayrıcalığı yaşayacaklar.

SECALOKU.com markası Alef Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiş ve en güvenli teknolojiler kullanılarak bir e-ticaret platformu oluşturulmuştur. Bize iletişim bilgilerimizden her an ulaşabilirsiniz. Tedarik ve depo sistemi sayesinde en hızlı kargolama avantajını da yaşayabileceğiniz SECALOKU.com’un temel prensibi olabildiğince çok çeşit, en uygun fiyat, hızlı teslimat ve sürekli müşteri memnuniyeti ve sadakatidir.

SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR
marmaris tekne turu

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. EsnafHaberTV.com