Zeki Müren Müzikleri

Esnaf Haber TV

Memursen’e Sürpriz Ziyaret

Bakan Selçuk’un ziyaretinden önce Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu’da MEMURSEN’i ziyaret etti. Halef ve selef iki bakanın bir gün arayla ziyaretleri kadar verilen hediyeler de dikkat çekti.

Memursen’e Sürpriz Ziyaret
13.070
04 Aralık 2019 - 18:37

Kamu Çalışanlarıyla toplu sözleşme görüşmelerinde karşılıklı kılıçları çeken Hükümet ve MEMURSEN 4 ay sonra sürpriz bir şekilde bir araya geldi.  Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ve Bakan Yardımcısı Ahmet Erdem ile birlikte MEMURSEN Konfederasyonunu ziyaret etti. MEMURSEN görüşmeyi “ Gerçekleşen ziyarette Sayın Bakana; kamu görevlilerinin haklı beklentileri ile kamu personel sisteminin gerekleri üzerinden, 19 Aralık’da gerçekleşecek Kamu Personel Danışma Kurulu’nun (KPDK)  gündemine yönelik tekliflerimizi ve ön değerlendirmelerimizi ilettik.” şeklinde duyurdu.

Ancak görüşmeyi ilginç kılan iki husus bulunuyor. Bakan Selçuk’un ziyaretinden önce Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu’da MEMURSEN’i ziyaret etti. Halef ve selef iki bakanın bir gün arayla ziyaretleri kadar verilen hediyeler de dikkat çekti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. EsnafHaberTV.com