Zeki Müren Müzikleri

Esnaf Haber TV

Şekerbank’tan Esnafa Özel Kredi

Şekerbank tarafından esnaflara sunulan tekliflerde, 50 bin liraya kadar kredi taleplerinde, 0.79 faiz oranıyla 12 ay taksit, 0,89 faiz oranıyla 24 ay taksit, 0,99 faiz oranıyla da 36 ay taksit imkanı tanınıyor. Ödemelerde 3 ay öteleme imkanı sunulurken, birçok konuda kolaylıklar sağlanabilecek.

Şekerbank’tan Esnafa Özel Kredi
7.579
08 Temmuz 2020 - 19:25

Pandemi döneminde Halkbank kredileriyle nefes alan esnaf sanatkara bir kredi imkanı da Şekerbank’tan özel kredi desteği geldi. Şekerbank tarafından esnaflara sunulan tekliflerde, 50 bin liraya kadar kredi taleplerinde, 0.79 faiz oranıyla 12 ay taksit, 0,89 faiz oranıyla 24 ay taksit, 0,99 faiz oranıyla da 36 ay taksit imkanı tanınıyor. Ödemelerde 3 ay öteleme imkanı sunulurken, birçok konuda kolaylıklar sağlanabilecek.

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Şevket Keskin, Şekerbank Malatya Müdürü Gökmen Uğur kredi anlaşması için protokol imzalandı.

Şekerbank Zorluk Çıkartmayacak

Esnafın derdiyle dertlendiklerini ve bu zorlu süreçte Malatya Esnafına nefes aldıracak her türlü adımları attıklarını belirten Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Şevket Keskin, protokolü imzaladıktan sonra şu sözleri kullandı;” Bizler esnafları temsil ediyoruz. Bu imzayı atarken Malatya Esnafı adına nelere katıldı, destek nasıl olacak diye düşünüyoruz. Esnaflarımızın kredi çekerken karşılaştığı birçok problem var.Gökmen Bey de bu konuda yardımcı olacaklarını ve esneklik sağlayabileceklerini belirttiler. Esnaflarımızın uzun vadede ödeme sorunu yaşamadan işleri halledebileceği ve ihtiyaçlarını görebileceği kredi paketlerini düşük faiz oranlarıyla çıkardılar. Tüm Malatya Esnafı adına kendilerine teşekkürlerimi bildiriyorum.” dedi.

50 bin TL’ye kadar 3 ay ötelenebilen ve 12 , 24 ve 36 ay taksit fırsatlarıyla Malatya Esnafına destek olmayı düşündüklerini belirten Şekerbank Malatya Şube Müdürü Gökmen Uğur;” Pandemi süreciyle birlikte birçok kurum ve kuruluş tarafından kredi destek paketleri çıkarıldı. Bizler de Şekerbank olarak milletin hizmetinde olmayı şiar edindik ve Esnaflarımıza nasıl destek oluruz? diyerek, Şevket Bey ile birlikte görüşme sağladık. Esnaflarımız destek görmek istedikleri her konuda bizlere başvurabilirler. Bugün imzaladığımız protokolün hayırlı olmasını temenni ediyorum.” diye konuştu.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
İdam Raporu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
RTÜK’ten Suç Duyurusu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Korkutan Deprem Tahmini
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Mevsim normallerine dönüyoruz
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Gazilerle görüştü
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Ayvalık’ta korkutan yangın

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. EsnafHaberTV.com