Abdülkadir Akgül'den Esnaf ve Sanatkarın Yüzünü Güldürecek Gelişme

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği Genel Başkanı Abdülkadir Akgül başkanlığında Mamak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nin genel kurul toplantısı yapıldı.

PAYLAŞ

TESKOMB Genel Başkanı Abdülkadir Akgül  önderliğinde düzenlenen  toplantıya esnafın bir çok kesiminden  katılım sağlanmasıyla esnaf ve sanatkarları umutlandıran önemli gelişmeler yaşandı.
Katılımcıların ve basın mensuplarının sorularını yanıtlayan TESKOMB Genel Başkanı Abdülkadir Akgül " Mamak Esnaf ve sanatkarlar kredi ve kefalet kooperatifi başta olmak üzere Esnaf odaları ile koordineli şekilde  sorunları çözme odaklı çalıştıklarını " belirtti.

Abdulkadir Akgül; ‘’Esnaf ve sanatkarlarımızın her zaman akıl ve mantık ile hareket ettiklerini, bunun karşılığını aldıklarını almaya devam edeceklerini '' söyledi.

’ Sözlerine şöyle devam eden Akgül " herşeyin en iyisine layık olan esnaf ve sanatkarların çalışmaya  devam edeceklerini Esnaf ve sanatkarın  hak ettiği değeri göreceklerini’’ ifade etti.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN