Gizlilik Politikası

Gizlilik politikası ve koşullarını içeren metni bu alana yazmanız yasal zorunluluktur. Lütfen konuyla ilgili detaylı bilgi için hukuk danışmanları ile iletişime geçiniz.

Yazarlarımızın yazıları kendi görüşlerini içirmektedir. www.esnafhabertv.com'un hiç bir yasal sorumluluğu bulunmamaktadır. 

www.esnafabertv.com internet sitesi okuyucularının gizliliğini ciddiyetle muhafaza ettiğini kamuoyuna beyan eder. Gizlilik ilkeleri ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki maddeleri dikkatlice okuyunuz.

Gizlilik İlkeleri Neleri Kapsar?

www.esnafabertv.com  internet sitesi siteye ait olan ürün ve hizmetlerini kullananların kişisel bilgilerini barındırır.

Kişisel Bilgiler için ilgilinin tanınabilmesi için adı, soyadı, e-mail adresi, fotoğraf, sosyal ağ bilgileri gibi bilgilerden oluşur. Bu bilgilerin kamuya açık olmadığını ve hiçbir şekilde www.esnafabertv.com internet sitesinin yönetmediği veya kontrolü altında olmayan başka bir yerde kullanılmayacağını ve paylaşılmayacağını taahhüt eder.

Bilgi Toplama ve Kullanımı:

www.esnafabertv.com  internet sitesi siteye üye olduğunuzda veya sitenin sunduğu ürün yada hizmetlerden faydalanmak istediğinizde sizden edinilen bilgileri  birleştirme ve yukarıda sayılan aynı gizlilik içerisinde muhafaza edilbileceğini bildirir.

Siteye kayıt olduğunuzda sizden isim e-posta vs. gibi bilgiler istenir ve siteye kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptığınızda artık sıradan bir ziyaretçi değil sitemizin tanıdığı bir kullanıcı-müşteri olarak www.esnafabertv.com ailesinden biri olursunuz. Size ait olan kullanım bilgilerini de bünyesinde barındırabilir. Müşterilerimizin bilgeleri sürekli iyileştirme amacıyla analiz edilip raporlanabilmektedir. .

Bilgi Paylaşımı ve İfşa Edilmesi

 www.esnafabertv.com  internet sitesi sizin onayınız olmadığı sürece sizden toplanan kişisel bilgileri sitemize bağlı olmayan ve bizlere ürün ya da hizmet sunan şirketlerle veya 3. şahıslara asla kiralamaz, satmaz, veya paylaşmaz.

www.esnafabertv.com  internet sitesi eğer başka bir şirket ile birleşirse veya bünyesine alırsa gizlilik çerçevesinde kullanıcılara ait olan bilgileri taşıma hakkına sahiptir ve bu konuda müşterilerini haberdar etmekle mükelleftir. 

Gizlilik ve Güvenlik

Kullanıcılara ait olan bilgiler müşterilerimizin güvenliği için sitemiz çalışanlarına da kısıtlanmıştır Ürün ve hizmetle ilgili kullanıcı bilgileri gerekli olduğu durumlarda gerekli kısımlara yetkili personelin erişimi mümkün kılınabilecektir.