Böyle patronlar da var...

Türkiye'de kuruyemiş sektörünün önde gelen firmalarından Tuğba Kuruyemiş, bünyesinde çalışan 1300'ün üzerindeki kişiye promosyon müjdesi verdi. Tuğba Kuruyemiş Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tonkul, bir banka ile yaptıkları maaş anlaşması kapsamında elde edilen promosyonun tamamının çalışanların hesabına yatacağını açıkladı.


Aydın'da 1980 yılında kurulan ve kısa zamanda ülke geneline yayılarak 120 şubesi ile adeta bir dünya markası haline gelen Tuğba Kuruyemiş, maaş anlaşması kapsamında aldığı yaklaşık 48 milyon liralının üstünde promosyon ücretinin tamamının çalışanlara dağıtılacağını açıkladı.T

uğba Kuruyemiş Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tonkul, "İçinde bulunduğumuz zor ekonomik koşulları göz önünde tutarak çalışanlarımıza ek bir destek sunmak istedik. Bu kapsamda yaklaşık bir aydır çeşitli bankalarla yaptığımız görüşmeler sonuçlandı. Maaş anlaşması yaptığımız özel bankadan 48 milyon TL'nin üzerinde bir promosyon anlaşması yaptık. Bu promosyonun tamamını çalışanlarımıza aktarıyoruz. Bu kapsamda mesai arkadaşı olarak gördüğümüz Tuğba Kuruyemiş çalışanı herkesin hesabına ek olarak 36 bin TL promosyon yatırıyoruz. Firma olarak düsturumuz şu: 'Dün söylediğimiz, bugün tekrarladığımız ve yarınlarda da hiç unutmayacağımız gibi; Büyük Başarılar Birlikte Olur' düsturu ile Tuğba Kuruyemiş ailesi olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi.

 

Bakmadan Geçme