Çorum Güzellik Ve Kozmetik Fuarı Açıldı

Us Fuarcılık ve Gold Fuarcılık'ın birlikte gerçekleştirdiği bölgede ilk kez yapılacak Çorum Güzellik ve Kozmetik Fuarı açılışı, Ticaret ve Sanayi Odası Fuar Alanı'nda ve 100'e yakın markanın katılımıyla gerçekleştirildi.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

Törende açılış konuşmasını US Fuarcılık Genel Müdürü Ülker Selviler, yaptı.

Ülker Selviler yaptığı konuşmada, “Estetik, güzellik, kozmetik ve kişisel bakım sektörü pandemi sürecinden en çok etkilenen sektörlerin başında yer aldı. Sokağa çıkma yasakları, yapılamayan düğünler, organizasyonlar, etkinlikler sosyal yaşamı adeta durdurdu.

Durma noktasına gelen sosyal yaşama rağmen bu sektördeki ayakta kalma mücadelesinin, sabrin, dayanışmanın ayakta alkışlanması gerektiğine inanıyorum. Normalleşme sürecinde sektörün bölgedeki bu ilk etkinliğinin hepimize uğur ve bereket getirmesini diliyorum.

Biz bu fuara başından beri inandık. Bugün İç Anadolu ile Karadeniz'i buluşturan kavşak olan Çorum'da bu fuarı yüzlerce markayla açıyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Olumsuz koşullara rağmen böylesine bir etkinliği gerçekleştiriyor olmanın gelecekte daha büyük organizasyonlarım referansı olacağını biliyoruz” dedi.

“Çorum Berberler ve Kuaförler Odası'nın desteğiyle gerçekleştirdiğimiz Çorum Güzellik ve Kozmetik Fuarı, üç gün boyunca sektör temsilcilerini ağırlayacak. Yeni ürünlerin, yeni yöntemlerin, yeni teknolojilerin sergileneceği fuarımızda konularının uzmanları tarafından verilecek eğitimleri, showları ve konferansları da takip etme imkanı bulacağız” diyen Selviler, “Bu fuarda Ankara'dan Rize'ye Konya'dan Samsun'a 15 ilin meslek odaları iş birliğiyle sektör temsilcilerini fuarımızda ağırlayacağız.

Pandemi sürecine rağmen yaklaşık bir yıldan beri üzerinde çalıştığımız organizasyonun ilgili tüm sektörler için bir açılım olacağını ümit ediyorum.

Bu fuarın gerçekleştirilmesinde önemli payı olan ancak, rahatsızlığı dolayısıyla açılışımıza katılamayan Çorum Berberler ve Kuaförler Oda Başkanı Mustafa Köse'ye acil şifa diliyorum. Kendisini en kısa sürede sağlıkla aramızda görmeyi temenni ediyorum” açıklamasında bulundu.

Daha sonra Çorum Berberler ve Kuaförler Oda Başkanı Mustafa Köse adına Başkan Vekili Seval Demirci, “Çorum Berberler ve Kuaförler Oda Başkanı Mustafa Köse sağlık problemleri nedeniyle aramızda bulunamadı. Başkanımız çok emek verdi. Aramızda olmayışı bizi derinden üzdü. Tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyorum ve iyi fuarlar diliyorum” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN