Esnaf İmdat Çığlığına Yetişti , Görenler Pes Dedi !

Küçükçekmece'de, kadının elindeki cep telefonunu çalmaya çalışan kişi, yardım çığlığını duyan esnaf tarafından yakalandı.

PAYLAŞ

Olay, İstanbul Gültepe Mahallesi Belli Sokak üzerinde meydana geldi. Telefonla yetinmeyen şüpheli kadının çantasını da çalmak için hamle yaptı. Kadının yardım çığlığını duyan çevre esnafı Sinan Yıldırım, koşarak gelip, şüpheliyi yakaladı.

 Toplanan esnaf bir süre darp ettikleri şüpheliyi polis gelene kadar oyun salonunda tuttu. Bir şey olmamış gibi oyun salonundaki bilgisayarda oyun oynayan şüpheli, gelen polis ekiplerine teslim edildi. Şüphelinin; hırsızlık yapmaya çalıştığı ve yakalandığı anlar güvenlik kameralarına, oyun oynadığı anlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı..Polis merkezine götürülen şüphelinin işlemleri sürüyor.

"İMDAT DİYE BAĞIRMASINA ÇIKTIM"

Kadının yardım çığlıklarına koşarak şüpheliyi yakalayan Sinan Yıldırım, "Karşıda bir kadın vardı, onun 'imdat' diye bağırmasına çıktım. Dışarıya çıktığımda telefonu almıştı, çantasını zorluyordu. Onu görünce, ben de şüpheliye saldırdım. Daha sonra da esnaf arkadaşlar çıktı. Sonrasında da polise haber verdik. Polis şüpheliyi aldı, götürdü" dedi.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN