Esnaf Türkiye'nin Birliği'ne sahip Çıkıyor

Dünya Esnaf Sanatkarlar Derneği bünyesindeki Ahi Enstitüsü İçişleri Bakanlığı Sivil toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü ile beraber hazırladığımız 'Kadın ve Erkek Ahi'nin Hedefi Türkiye'nin Birliği Üretim İstihdam Seferberliği' başlıklılar projesi kapsamında Türkiye Berberler Kuaförler Ve Güzellik Salonları İşletmecileri Federasyon Başkanı BAYRAM KARAKAŞ Türkiye Kasaplar Besiciler Et ve Et Ürünleri Federasyon Başkanı Osman Yardımcı 'TÜRKİYE'NİN BİRLİK VE BÜTÜNLÜĞÜNÜN KORUNMASINDA ESNAF VE SANATKARLARIN TOPLUMSAL KATKISI' başlıklı çevrimiçi toplantısına katılarak konuşma yapacak.

Dünya Esnaf Sanatkarlar Derneği bünyesindeki Ahi Enstitüsü; İçişleri Bakanlığı Sivil toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü ile beraber hazırladığımız “Kadın ve Erkek Ahi’nin Hedefi; Türkiye’nin Birliği  Üretim İstihdam Seferberliği” başlıklılar projemizde esnaf ve sanatkarlara yönelik   çevrimiçi (online)  toplantılar başladı. 

Dernekten yapılan açıklamada "  Taksim’de meydana gelen terör saldırısı başta olmak üzere terör ile mücadelede Türkiye Cumhuriyet’i Devleti’nin  sınır ötesinde Türk Silahlı Kuvvetli  Kuvvetleri’nin ve sınır içinde jandarma, özel harekat ve polis ve köy korucularımızdan oluşan Güvenlik güçlerimizin amansız mücadelesi devam etmektedir.  Elbette teröre karşı ülkenin birliği ve bölünmez bütünlüğünün yanında sıra dağlar gibi duran esnaf     ve sanatkarlarımızın bu mücadelede söyleyecek sözü olacaktır." denildi.

Bu  kapsamda  “TÜRKİYE’NİN BİRLİK VE BÜTÜNLÜĞÜNÜN KORUNMASINDA ESNAF VE SANATKARLARIN TOPLUMSAL KATKISI” başlıklı çevrimiçi toplantımız 15 .12.2022 Perşembe günü saat 14:00 yapılacak toplantıya Toplantıya Türkiye’nin iki büyük federasyonu genel başkanları; Türkiye Berberler Kuaförler Ve Güzellik Salonları İşletmecileri Federasyon Başkanı Bayram Karakaş ile Türkiye Kasaplar Besiciler Et ve Et Ürünleri Federasyon Başkanı Osman Yardımcı katılarak konuşma yapacak.

Çevrimiçi toplantının moderatörlüğünü  Ahi Enstitüsü Başkanı  gazeteci yazar Fehmli Çalmuk  gerçekleştirecek. 
Toplantı linki federasyonlar tarafından üyeleriyle paylaşılacaktır. Üyeler Zoom’da chat kısmından sorularını ve görüşlerini yazarak iletebilecekler.

KATILMAK İÇİN

"Türkiye'nin Birlik ve Bütünlüğünün Korunmasında Esnaf ve Sanatkarların Toplumsal Katkısı"
Time: Dec 15, 2022 14:00 Istanbul

Join Zoom Meeting
https://us06web.zoom.us/j/85201073104?pwd=MEtHSjlxQTFCdk85OHNGNjRHY2tEQT09

 

Bakmadan Geçme