Esnaf Ucuz Kurtuldu

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, tamir esnasında çıkan ve 2 kamyon ile 1 işyerinin zarar görmesine neden olan yangında zarar gören esnafı işyerinde, yaralanan 4 ustayı da hastane de ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.Özsan Sanayi Sitesi'nde 6 Temmuz 2021 günü meydana gelen olay da, tamir esnasında çıkan yangında tamir edilen kamyon ile yanında tamir için bekletilen kamyon ve işyerinde maddi hasar oluşmuş, 4 usta ise yaralanmıştı.

PAYLAŞ

MESOB Başkanı Şevket Keskin, beraberinde Yeşilyurt Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sedat Taşdemir ile birlikte işyeri sahibi Yusuf Kenan Polat ustayı ve çevredeki esnafları ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Yangın hakkında bilgi alan Keskin, can kaybının olmamasının ve olayın büyümeden atlatılmasının büyük bir şans olduğunu ifade etti. Keskin, ayrıca yangının sıçraması sonucu yanan ikinci kamyonun sahibi Umut Bayram’a da geçmiş olsun dileklerini iletti.

Keskin, zarar gören esnafın yaralarını kısa sürede sarması için ellerinden gelen desteği sağlayacaklarını ifade etti.

-Yaralıları hastanede ziyaret etti

MESOB Başkanı Keskin, daha sonra site esnaflarından Mustafa Çiçek usta ve Yeşilyurt Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sedat Taşdemir’le birlikte Turgut Özal Tıp Merkezi’ne geçerek burada Yanık Merkezinde tedavi altında bulunan 4 yaralıyı ziyaret etti. Başhekim Prof. Dr. Ali Beytur ile birlikte Muharrem Güler, Serkan Beyaz, Mustafa Polat ve Muşteba Güler’i Yanık Merkezinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ileten Keskin, yaralıların hayati tehlikelerinin olmamasını sevindirici olduğunu belirtti. Keskin, yaralılarla yakından ilgilenen Başhekim Prof. Dr. Ali Beytur ve ekibi ile Yanık Merkezi’nin tüm ekibine teşekkür etti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN