Esnaf ve Sanatkar Sesini Duyurabilmesi için Ekonomi İletişimi Toplantısı

Esnaf Sanatkarların değerli başkanları ve yöneticileri aslında yaptığımız her iletişime dayanıyor. Türkiye'de ilk kez esnaf ve sanatkarların odalarını , federasyonların ve sivil toplum örgütlerinin Ekonomi iletişimi toplantısı yapılıyor. Benim haberim, açıklamam, eylemim ve en önemlisi sesim neden çıkmıyor, duyurulmuyor diyorsan bu toplantıya katıl.

 Dünya Esnaf Sanatkarlar Derneği’nin “Anadolu'nun Ahisiyiz, Türkiye’nin Hizmetindeyiz”  projesi Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü’nün desteği, Ahi Enstitüsü ile www.esnafhabertv.com işbirliğiyle devam ediyor.

Önce pandemi sonra döviz kurundaki artışlar ve daha sonra da petrol fiyatlarında aşırı fiyatlandırma ila zor günler yaşayan esnaf ve sanatkarın hasar tespitini ortaya koymak için online çevrimiçi (on line) toplantılar düzenliyor.

Bu toplantılardan biri de ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI EKONOMİ İLETİŞİMİ DURUM ANALİZİ  çevrimiçi (on line) toplantısıdır. 
Esnaf ve sanatkarlara yönelik meslek örgütleri ve STK lar için de ilk defa bu şekilde yapılacak olan çevrimiçi (on line) toplantıyla esnaf ve sanatkarın içinde bulunduğu durum analiz edilebilecek yapılan konuşmalar kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Toplantılara konuşmacı veya dinleyici olarak katılmak isteyen oda başkanları oda yönetim kurulu üyeleri sivil toplum örgütlerinin başkanları [email protected] e-posta adresi ne isimlerini iletişim bilgilerini konuşmacı veya dinleyici olarak katılımlarını bildirmesi gerekiyor. Ayrıca projeye destek veren www.esnafhabertv.com’da yayımlanan olarak haberimizin altında yorum yaz köşesine okuyucularımız katılmak istediği sektörü konuşmacı mı dinleyici olarak katılmak istediğini telefon, eposta adreslerini yazmaları kaydıyla projeye dahil edileceklerdir.  
Dünya Esnaf Sanatkarlar Derneği'nin hazırladığı proje Nisan 2022 ayı ile beraber belli periyotlarla kamuoyuna haberdar edilerek yapılması planlanmaktadır.

Unutmayın bu haberin altındaki yorum kısmına veya [email protected] adresine  başvurunuzu gönderin

Esnaf ve Sanatkar Odaları , birlikleri, federasyon ve STK Başkanları için
Adınız ve Soyadınız ile ikamet ettiğiniz il
Katılmak istediğiniz  çevrim içi  (on line) toplantı 
Kimin adına katılmak istediğiniz ve göreviniz (Meslek örgütü, STK, organizasyon ismi) 
İletişim bilgileri gsm no, eposta 
 

Yorumlar 1
Örnek Başvuru 13 Mart 2022 12:16

Adım ve Soyadım: Esnaf ve Sanatkar Katıldığım il: Ankara Ahi Enstitüsü Başkan Ekonomi İletişimi Durum Analizi Toplantısı [email protected] 0...000 00 00

Bakmadan Geçme