İyi Parti'den Kahveci Esnafına Yardım Çeki

Pandemi nedeniyle zorlu günler geçiren kahveci esnafına destek olmak amacı ile 10 bin lira değerinde 50'şer liralık alışveriş kartı takdim edildi.

İYİ Parti Nazilli Teşkilatı İlçe Başkanı Cihat Öztürk ve Divan Kurulu üyeleri Kahveciler Odası Başkanı Birol Şenkal’a makamında ziyarette bulundu. 

Başkan Öztürk ve beraberindeki heyet tarafından pandemi nedeniyle zorlu günler geçiren kahveci esnafına destek olmak amacı ile 10 bin lira değerinde 50’şer liralık alışveriş kartı takdim edildi.

 İYİ Parti’nin her zaman esnafın ve vatandaşın yanında olduğunu vurgulayan Başkan Öztürk; “Pandemi sürecinde evine zorlukla ekmek götüren vatandaşlarımızın çorbalarında biraz olsun bizimde tuzumuz olsun düşüncesindeyiz. İmkanlarımız yettikçe esnaf ve vatandaşlarımızın yanındayız, yanlarında olmaya da devam edeceğiz. İnşallah bu zorlu süreci hep birlikte atlatacağız. Birlikte başaracağız” ifadesini kullandı.

nazillihavadis.com'un haberine göre Kahveciler Odası Başkanı Birol Şenkal, ziyaret ve desteklerinden dolayı İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Cihat Öztürk ve Divan Kurulu üyelerine teşekkür etti.

Bakmadan Geçme