Kahramanmaraş Deprem'de Bir Savaş Daha Verdi

Fehmi Çalmuk'un aynı başlığı taşıyan yazı dizisi devam ederken Adıyaman Hatay, Kahramanmaraş, Malatya ve Şanlıurfa illerinde yapılan röportajları haber olarak okoyacak, videolarını youtube kanalından izleyebileceksiniz. Web sitemizde Afetin Esnafları başlığıyla yeni bir kategori açtık. Video bölümünde röportajları takip edebilirsiniz. İkinci hafta Kahramanmaraş ile devam edeceğiz.

Genel Yayın yönetemniz usta gazeteci yazar Fehmi Çalmuk  Afetin Esnafları yazı dizisi için   6 Şubat’ta asrın felaketiyle karşı karşıya kalan Adıyaman Hatay, Kahramanmaraş, Malatya ve Şanlıurfa illerinde esnaf odaları başkanları esnaf ve sanatkarlar ile görüştü.

Neler yaşadılar, neler yaşıyorlar?  Esnaf kredileri, devlet yardımları ne durumda ?                                                                                         www.esnafhabertv.com'da ağlayarak okuyacak sosyal medya platformlarında youtube kanalında ağlayarak izleyeceksiniz.

Fehmi Çalmuk'un aynı başlığı taşıyan yazı dizisi devam ederken Adıyaman Hatay, Kahramanmaraş, Malatya ve Şanlıurfa illerinde yapılan röportajları haber olarak okiyacak, videolarını youtube kanalından izleyebileceksiniz. Web sitemizde Afetin Esnafları başlığıyla yeni bir kategori açtık. Video bölümünde röportajları takip edebilirsiniz. İkinci hafta Kahramanmaraş ile devam edeceğiz.

KAHRAMANMARAŞ'da şu isimlerin röportajları yayıyınlanacak.

Enver Çelebi/ Kahramanmaraş Marangozlar Ve Mobilyacılar Odası Başkanı

Bilal Güngör/ Kahramanmaraş Elektrikçiler Ve Bobinajcılar Odası Başkanı

Cuma Güler/Kahramanmaraş Aktarlar Odası Başkanı

Yahya Canlı/ Kahramanmaraş/ Samsun Çarşısı Esnaf Başkanı

Cumali Göz/ Beyaz Eşyacı

Ramazan Gürbak/ Esnaf/ Mahalle Muhtarı

Celal Yazgülü/Kahramanmaraş/ Anahtarcı

Remzi Ulaş /Kahramanmaraş/ Menekşe Kelle Paça Sahibi

Mehmet Ceviz/ Anahtarcı

Bakmadan Geçme