Restorant ve lokantalarda yüzde 10 indirim yapılsın

Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği (TÜRES) Genel Başkanı Ramazan Bingöl, sektörde son zamanlarda oluşan fiyat pahalılığı algısını kırmak için yüzde 10 indirim yapılması için TÜRES üyelerine ve sektöre çağrıda bulundu. TÜRES Genel Başkanı Ramazan Bingöl bu açıklamayı Ticaret Bakanı Ömer Bolat'ı ziyaret emesinden sonra yaptı.

Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği'nden (TÜRES) yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen Bingöl, ziyaretin ardından yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdiklerini belirterek, şunları kaydetti:

* Sektörümüzde son zamanlarda oluşan fiyat pahalılığı algısını kırmak ve sektörü tekrar hareketlendirmek için bütün menülerde veya menülerin bir kısmında yüzde 10 indirim yapılması konusunda TÜRES üyelerine ve sektöre çağrıda bulunuyoruz. Bu çağrıya TÜRES üyeleri ve sektörümüzün destek vermesi, sektörü tekrar hareketlendirecek ve vatandaşlara da olumlu yansıyacaktır.

Bingöl, yönetim kurulu ve TÜRES üyeleriyle bu kampanyaya geniş bir şekilde destek vereceklerini vurgulayarak, üyelerin kampanya çağrısına olumlu dönüş yapmaya başladığını bildirdi.

Bakmadan Geçme