TESKOMB Heyeti KTTC'de Cumhurbaşanı Tatar ile Görüştü

Abdulkadir Akgül genel başkanlığındaki TESKOMB heyeti Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Ersin Tatar'ı ziyaret etti.

PAYLAŞ
Esnaf Haber TV - iba

TESKOMB Genel Başkanı Abdulkadir Akgül,genel başkan vekilleri  Mehmet Emin Varan ve Ertan Taşlı refakityle  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Ersin Tatar'ı ziyaret etti. 

TESKOMB Genel BaşkanıAbdulkadir Akgül; ziyaret sonrası S.S.2. Bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği’ne bağlı KKTC’de kurulu ve faaliyet gösteren S.S.Kıbrıs Türk Merkez E.S.K.K. Başkanı İsmail Kemal Altuncuoğlu  ve Yönetim Kurulu Üyelerini, faaliyetlerinin değerlendirilmesi, bölgesinde ilgili yerlerle istişarelerde bulunulması programı kapsamında Bölge Birlik Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri ile birlikte ziyaret  etti.

 S.S.Kıbrıs Türk Merkez E.S.K.K. Başkanı İsmail Kemal Altuncuoğlu ziyaret ile ilgili olarak  "Genel Başkanımız Abdül Kadir Akgül Ve Beraberindeki Başkan Vekillerimizi Ve Yönetim Kurulunu Üyelerimizi Kuzey Kıbrısta Kredi Kefalet Koparatifimizde Ağırlamaktan Onur Duyduk" dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN