Başkan Esnafın Nabzını Tuttu

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, esnaf ziyaretinde bulundu,

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Yedişehitler Mahallesi Muhtarı AdemŞamlı’yı ziyaret etti ve mahallenin sorunları, istekleri noktasında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, muhtarlarla devamlı iç içe ve istişare içerisinde olduklarını, mahallelerin problemlerinin tespit edildiğini ve bunlara yönelik çalışmalar yaptıklarını söyledi. Başdeğirmen, “İlgili birimlerimiz her türlü sorunu gidermek adına çalışıyor” derken, kendisinin de gece-gündüz bizzat sorunların tespiti için incelemelerde bulunduğunu aktardı.

Isparta’nın diğer illere örnek olduğunu ve çok daha ileride olduğunu belirten Başdeğirmen, “Yapılan çalışmalar kapsamında Isparta’mız birçok şehre örnek olacak şekilde.

Bu noktada bende çok memnunum, muhtarlarımıza mahallelerimize ve bizlere verdikleri katkılardan dolayı çok teşekkür ediyorum” görüşlerinde bulundu.

Belediye Başkanı Başdeğirmen’i mahallelerinde ağırlamaktan dolayı esnaf ve vatandaşlar adına duydukları memnuniyetini dile getiren Muhtar Adem Şamlı da, “Makamında oturan değil, sahalarda gördüğümüz bir başkansınız.

7/24 her an ulaşabildiğimiz bir başkanımız var. Bu noktada çok şanslıyız” ifadelerinde bulundu.

Bakmadan Geçme