• Haberler
  • Ekonomi
  • Çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar oldu? 24 Kasım 2023 güncel altın kuru fiyatları

Çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar oldu? 24 Kasım 2023 güncel altın kuru fiyatları

Günün altın fiyatları son yükselişler sonrasında yatırıcımların gündeminde yer alıyor. Son dönemde sert yükseliş gösteren altın fiyatlarında yukarı yönlü seyir devam ediyor. Altının onsunun bin 993 dolar seviyelerine doğru hareketlenmesiyle birlikte, iç piyasadaki altın fiyatları da yukarı çıkmaya başladı. Peki, bugün çeyrek altın ve gram altın bugün ne kadar? İşte 24 Kasım güncel altın fiyatları...

Anlık altın fiyatları ekonomiyi yakından takip edenlerin merkezinde yer alıyor. Altın fiyatları son üç ayın en yüksek seviyesine çıkarken, nasıl şekilleneceği merak ediliyor. Uzmanlara göre altının yukarı gitmesindeki en önemli neden doların güvensiz olduğu ve savaşın yayılabileceği beklentileridir.

24 KASIM 2023 GÜNCEL ALTIN FİYATLARI

Gram Altın Ne Kadar?

Altının spot piyasadaki ons fiyatı bin 993 dolar seviyesinde işlem görüyor. 24 Kasım 2023 tarihi itibariyle bugün gram altın, güncel olarak 1.826 liradan işlem görmektedir.

Çeyrek Altın Ne Kadar?

Çeyrek altın için güncel alış fiyatı 3.063 lira olarak belirlenirken, satış fiyatı 3.100 TL'dir.

Yarım Altın Ne Kadar?

Yarım altın fiyatları da yatırımcıların yakın takibinde. Bugünün alış fiyatı 6.145 lira, satış fiyatı ise 6.201 lira olarak belirlenmiştir.

Cumhuriyet Altını Ne Kadar?

Cumhuriyet altını, 12 bin 247 lira alış fiyatıyla işlem görmektedir. Satış fiyatı ise 12 bin 351 lira olarak kaydedilmiştir.

Bakmadan Geçme