Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Esnaf Başkanları Afetin Hasar Tespit Raporunu Konuştular
guvencenEditör

Esnaf Başkanları Afetin Hasar Tespit Raporunu Konuştular

Türkiye'de ilk kez esnaf ve sanatkar başkanları Türkiye'nin yaşadığı deprem, sel, yangın, heyelan gibi afetleri çevrimiçi toplantıda konuştu. Toplantı Dünya Esnaf Sanatkarlar Derneği bünyesindeki Ahi Enstitüsü İçişleri Bakanlığı Sivil toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü ile yürüttüğü 'Ahilik Töresi Afet Bilinci Güvenli Millet, Güvenli Devlet' başlıklılar projesi kapsamında yapıldı.

Dünya Esnaf Sanatkarlar Derneği bünyesindeki Ahi Enstitüsü; “Ahilik Töresi Afet Bilinci Güvenli Millet, Güvenli Devlet” başlıklılar projesi kapsamında Afetler Karşısında Esnaf Ve Sanatkarın  Hasar Tespit Raporu  konulu çevrimiçi toplantı gerçekleştirdi.

Toplantının Moderatörlüğünü Dünya Esnaf ve Sanatkarlar Derneği/ Ahi Enstitüsü Başkanı Gazeteci/Yazar Fehmi Çalmuk yaptı.

20 TEMMUZ 2023 PERŞEMBE SAAT:15.00’de  yapılan toplantıya

: • Türkiye Berberler Kuaförler Ve Güzellik Salonları İşletmecileri Federasyon Başkanı/TESK Denetim Kurulu Üyesi Bayram Karakaş

 • Akhisar Lokantacılar, Tatlıcılar ve Köfteciler Odası Başkanı/ TESK Esnaf Kadın Kurulu Üyesi Pınar Gören

• Ankara Kantinciler Odası Başkanı Bayram Şahin

• Bartın Kahveciler ve Şerbetçiler Esnaf Odası Başkanı Ayhan Tepe

• Diyarbakır Terziler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Saniye Atmaca 

• Şanlıurfa Lokantacılar Köfteciler Ve Tatlıcılar Odası Başkanı Mehmet Şakak katıldı.

 

Ahilik Töresi Afet Bilinci Güvenli Millet, Güvenli Devlet”  başlıklı projeyi Dünya Esnaf Sanatkarlar Derneği bünyesindeki Ahi Enstitüsü;  İçişleri Bakanlığı Sivil toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü ile beraber yürütüyor.

Yeni Videolar